صفحه اصلی |   تماس با ما |   درباره ما |   پیوندها |   نقشه سایت |    

***  راه اندازی خانه داوطلب صنعت را گرامی می داریم *** مدیران محترم صنعتی و صنفی ،  خانه داوطلب صنعت با پشتوانه ی تخصصی و خدمات داوطلبانه، تاسیس گردید تا جایگاهی باشد برای اجرای واقعی ((مسئولیت های اجتماعی))، در چارچوب توان مالی و فکری شما عزیزان داوطلب. عمل نیک به تکرار ((محبوب)) است و نام نیک به تکرار ((معروف))؛ و بدون شک همراهی این دو، سرشار از سود مادی و معنوی در طول زمان؛ که با خود، ((اعتبار)) می آورد. و این آغاز برتر بودن و برتر ماندن است. هلال احمر، برترین نامی است که در هر گوشه دنیا با خود ((امید و زندگی و حرکت))، که اساس ((حق حیات)) انسان است، به همراه دارد و پیوستن به خانه داوطلب صنعت هلال احمر، یعنی شروع اجرای ((مسئولیت های اجتماعی)) در قبال این حق. منتظر تماس شما گرامیان هستیم. انشاءالله و به یاری حق!  جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران  ***  خانه داوطلب صنعت ***

شنبه 4 خرداد 1398
CSR در یک نگاه
تاريخچه CSR : در اواسط قرن بيستم، عنوانCSR (مسئوليت اجتماعي شركت‌ها)، توسط متفكرين و متخصصين مديريت كسب ...
نقش اقتصاد مقاومتي در صنعت
افشين سليماني سالار-  كارشناس مديريت تبليغات تجاري و کارشناس ارشد مدیریت ...
طراحي الگوي جامع تدوين منشور اخلاقي و مسئوليت اجتماعي سازمان
  مجيد باب‌الحوائجي- امور آموزش و توسعه منابع انساني ساپكو mbabolhavaeji@sapco.com محمدجواد قرباني- ...
مسئولیت های انسان؛ از مسئولیت عبودی و فردی تا خانوادگی و اجتماعی
انسان مسئولیت های زیادی چه در بعد فردی و چه در بعد اجتماعی دارد و تکامل انسان با پذیرش و انجام درست این ...

 

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها (CSR)

خانه داوطلب صنعت

 

 

 

استراتژی خانه داوطلب صنعت:

خانه داوطلب صنعت با اهداف تعیین شده و با استفاده از امکانات اعضاء و ترجیحا با رعایت اصول زیست محیطی در تمامی مراحل اطلاع رسانی و جذب اعضاء تخصصی و مدیران و کارکنان سخت کوش صنعتی و صنفی تلاش می کند تا برای اولین بار نسبت به تشویق و حمایت از افراد خیرخواه با شیوه هایی که در شان و منزلت والای خیرین و داوطلبان است حرکت نماید و در این راه استفاده از توانمندیهای آموزشی و رفاهی اعضا برای یکدیگر و معرفی این توانایی ها یکی از مهمترین روش هاست که در دستور کار قرار داده شده است.

به همین جهت حضور نام های معتبر صنعتی و صنفی (برندها) نه تنها باعث تقویت این دیدگاه می شود بلکه ماندگاری و رشد و توسعه بیشتر تقاضای خدمت رسانی را برای داوطلبان فراهم میسازد.

 

تدبیر جدید دولت برای توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی
    خراسان/ بر اساس تدابیر یک مقام مهم اجرایی که در قالب دستورالعمل و ...
دستور رئیس جمهور برای اشتغالزایی و رونق اقتصادی سه استان
خبرگزاری صدا و سیما/ رئیس جمهور با تاکید بر محوری بودن اجرای سیاست‌های ...
رهبر انقلاب:دانشگاه و دانشجو باید همواره انقلابی باشند
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای/ رهبر انقلاب، عصر ...
تکلیف 5 دستگاه اجرایی دیگر برای تحقق اقتصاد مقاومتی مشخص شد
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، در ابلاغیه های اسحاق ...
اولتیماتوم جدی جهانگیری به مسئولان درباره اقتصاد مقاومتی
میزان/ معاون اول رئیس‌جمهور گفت: اگر مسئولی در هر دستگاه اعم از اجرایی یا بانکی ...
مهلت 20 روزه دولت به موسسات دولتی و عمومی برای ارائه برنامه‌های اقتصاد مقاومتی
تسنیم/ معاون اول رئیس جمهور طی بخشنامه‌ای ازبنیادها، موسسات عمومی غیردولتی و ...
اختیارات فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دو استان به رحمانی‌فضلی تفویض شد
فارس/ معاون اول رئیس جمهور اختیارات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان های ...
جهانگیری: برنامه دولت فقط اقتصاد مقاومتی است
پایگاه اطلاع رسانی دولت/ معاون اول رییس جمهور گفت: همه دستگاه ها و نهادهای دولتی و ...
پاسخ رهبری به ۱۰ پرسش درباره اقتصاد مقاومتی
آفتاب: پس از ابلاغیه سیاستهای اقتصاد مقاومتی، رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی در ...
رئیس کمیسیون چشم انداز در جمع اصحاب رسانه خوزستان: " اقتصاد مقاومتی تنها راه رسیدن به تمدن نوین اسلامی ...
  رئیس کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: زندگی ...

خانه داوطلب صنعت

ارتباط مستقیم :

0930 920 1392

 info@Mahed24.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار
اقتصاد مقاومتي مهمترين سياستي است كه مي تواند كشور را با سربلندي از چالش ها عبور دهد/ اقتصاد مقاومتي يعني همه بايد در صحنه باشند و احساس مسئوليت كنند/ اگر كسي بتواند و از بخش خصوصي حمايت نكند بايد پيش وجدان خود شرمنده باشد

معاون اول رييس جمهور با تاكيد بر اينكه در اقتصاد مقاومتي همه بايد در صحنه بوده و احساس مسئوليت كنند، گفت: قرار نيست كه يك عده فقط پاسخگو و عده ديگري پرسشگر باشند.

دكتر اسحاق جهانگيري در آيين افتتاح فاز 1 مجتمع فولاد روهينا جنوب در شهرستان دزفول اظهار داشت: هر كس بايد از خود سوال كند كه براي اقتصاد مقاومتي كه مهمترين اولويت كشور است چه اقدامي انجام داده و تمام قواي سه گانه، بخش خصوصي و همه و همه بايد از خود سوال كنند كه براي اجراي اقتصاد مقاومتي چه كمكي كرده اند.
معاون اول رييس جمهور ادامه داد: به جاي آنكه دائماً‌ از ديگران بپرسيم كه براي اقتصاد مقاومتي چه كرده اند، بايد كلاه خود را قاضي كنيم و ببينيم كه خودمان در اين مسير چه قدم هايي برداشته ايم و چه كمكي به اجراي اقتصاد مقاومتي كرده ايم.
دكتر جهانگيري اظهار داشت: مهمترين سياستي كه قادر است كشور را با سربلندي از چالش هاي پيش رو عبور دهد اقتصاد مقاومتي است اما نبايد تصور شود كه اين سياست ها با ساير سياست هاي اقتصادي متفاوت است. آنچه اين سياست ها را از ساير برنامه ها متمايز مي كند اتفاق نظري است كه اقتصاد دانان و مسئولين كشور درباره اجراي آن دارند.
وي در ادامه با تاكيد بر اينكه يكي از رويكردهاي اصلي اقتصاد مقاومتي مردمي كردن اقتصاد و ميدان دار شدن بخش خصوصي در اقتصاد كشور است افزود: امروز در شهرستان دزفول 3 واحد صنعتي كه متعلق به بخش خصوصي است افتتاح شد و اين دقيقاً به معناي اقتصاد مقاومتي است.
دكتر جهانگيري با تاكيد بر ضرورت حمايت از بخش خصوصي واقعي خاطر نشان كرد: همه مكلف هستند از بخش خصوصي حمايت كنند و اگر كسي در اين مسير كوتاهي كند بايد پيش وجدان خود شرمنده باشد چرا كه در مسير سرمايه گذاري و اشتغال زايي كشور كوتاهي كرده است.
معاون اول رييس جمهور با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در نخستين روز از سال جاري تصريح كرد: مقام معظم رهبري در اين سخنراني فرمودند كه پس از ابلاغ سياست هاي اصل 44 قانون اساسي انتظار اين بود كه تحولي در اقتصاد كشور ايجاد شود.
وي اضافه كرد: شاه بيت سياست هاي اصل44 اين است كه بخش خصوصي بايد ميدان دار اصلي اقتصاد باشد و هيچ كس نبايد در مسير رشد بخش خصوصي اخلال كند كه اين يعني كشور دوستي و نظام دوستي . 
دكتر جهانگيري در بخش ديگري از سخنان خود از شهرستان دزفول بعنوان شهرستان مقاومت ياد كرد و گفت: مردم اين شهرستان در دوران دفاع مقدس از عزت و شرف كشور دفاع كردند و زير بمباران موشك و هواپيماهاي رژيم بعثي از حيثيت ملت ايران حراست كردند.
معاون اول رييس جمهور با اشاره به ظرفيت هاي كشاورزي شهرستان دزفول اظهار داشت: آب فراوان، رودخانه هاي عظيم و زمين هاي حاصلخيز در دزفول ظرفيت بزرگي را براي كشاورزي فراهم كرده است و يكي از اصلي ترين كانون هاي توليد كشاورزي كشور دزفول است و وزارت جهاد كشاورزي بايد سياست هايي براي حل مسائل كشاورزي اين شهرستان تدوين كند.
وي در ادامه سخنان خود عملكرد اقتصاد مقاومتي در سال 95 را بسيار درخشان ارزيابي كرد و گفت: در بخش هاي مختلف از جمله بخش كشاورزي دستاوردهاي بزرگي در سال 95 حاصل شد كه مهمترين آن خودكفايي در توليد گندم بود و امروز 3 ميليون تن گندم مازاد براي صادرات داريم.
دكتر جهانگيري همچنين با اشاره به دستاوردها و پيشرفت هاي حاصل شده در حوزه صنعت، پتروشيمي و نفت و گاز خاطر نشان كرد: اينكه عده اي اين دستاوردها را زير سوال مي برند يعني يا اين پيشرفت ها را نمي بينند و يا نمي خواهند قبول كنند اما دولت به وظيفه خود ادامه مي دهد تا باري را كه بر دوش گرفته به مقصد برساند.
وزير صنعت، معدن و تجارت هم در اين مراسم با تاكيد بر اينكه برنامه دولت اين است كه از بخش خصوصي حمايت و موانع را براي فعاليت بخش خصوصي برطرف كند گفت: مصمم هستيم مسائل پيش روي بخش خصوصي را از ميان برداريم.
مهندس نعمت زاده با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته در 3 سال گذشته در جهت تكميل زنجيره فولاد گفت: در 3 سال اخير بيش از 50 ميليون تن به ظرفيت زنجيره فولاد اضافه شد و اميدوارم صادرات مواد خام به حداقل ممكن كاهش يابد.

 

   مسئولیت اجتماعی چیست؟

 

  

        

    بانك سامان و مسئوليت هاي اجتماعي 

      

 

        

     بانك  رفاه  و  مسئوليت هاي  اجتماعي

 

 

        

     گروه سايپا و  مسئوليت هاي اجتماعي

     

 

       

     بانك ملي  و  مسئوليت هاي  اجتماعي

 

 

      

 

 

دبيرخانه 

مشورتي رشد اقتصاد مقاومتي


( مرام )


ارتباط مستقيم با دبير

 

maramdabir@gmail.com

 

افشين سليماني سالار

 

خانه داوطلب صنعت چیست ؟

اهداف و استراتژی خانه داوطلب صنعت چیست ؟

 عضویت در خانه داوطلب صنعت چه مزایایی دارد ؟

چگونه داوطلب شوید ؟


خانه داوطلب صنعت آمادگی دارد با هدف معرفی تمامی سازمانها ، نهادها و شرکتهای فعال و پویا که خود را در زمینه اجرای مسئولیتهای اجتماعی علاوه بر فعالیتهای عادی ، مصمم می بينند و یا از سوابق قبلی در این زمینه برخوردارند دعوت می نماید تا ضمن آغاز همکاری فی مابین ، معرفی ویژه ای از این عزیزان و توانمندیهای آنان داشته باشد . امید است با همراهی هرچه فراگیرتر در ساخت جامعه ای مسئول ،ضمن برخورداری از اجر معنوی ،از مزایای معرفی و حضور  شرکتهای عضو ما برخوردار باشید  . با ما تماس بگیرید ...  

 

 

ارتباط مستقیم : 

  1392 920 0930  

  info@Mahed24.com

 
نحوه آشنایی شما با این سایت چگونه بوده است ؟
جستجو در اینترنت
آگهی و تبلیغات
پیامک
ایمیل
دوستان
جراید
Copyright ©mahed24 ,all rights reserved.